Vchodové dvere

Možno si to ani neuvedomujete, ale vchodové dvere sú dôležitou súčasťou Vášho každodenného života. V prvom rade vytvárajú prvý dojem Vašich hostí z Vášho doma. Čo je však dôležitejšie, sú to práve dvere, ktoré sa s Vami lúčia ako posledné, keď odchádzate a ako prvé Vás vítajú, keď prichádzate domov. Dodávatelia vchodových dverí Langer a Termofix Beladice sa nezaujímajú len o to, aby Vaše dvere dobre vyzerali, ale aby Vám poskytovali potrebný pocit bezpečia.

Eurodvere

Eurodvere sú atraktívne vďaka nezameniteľnej kresbe dreva, ktorá pristane každej stavbe a spolu so stavbou sú v jednej harmónii. Charakteristickým materiálom na výrobu Eurodverí je drevina meranti, dub a smrek, najmä pre prirodzenú tvrdosť a odolnosť voči vonkajším atmosférickým vplyvom.

Langer dodáva Eurodvere, ktoré nepodliehajú náhlym zmenám teplôt a poveternostným vplyvom. Výhodou drevených vchodových Eurodverí je tvarová stálosť. Výplň do dverí je dostupná z číreho, plastického, vzorovaného, matového alebo bezpečnostného skla.

Plastové dvere

Plastové dvere Termofix Beladice optimálne chránia pred hlukom, tepelnými stratami a vlámaním. Vďaka modernému dizajnu sú výrazným architektonickým prvkom celého domu. Plastové dvere sú charakteristické statickou pevnosťou a výhodné pre svoju jednoduchú údržbu. Plast z ktorého sú dvere vyrobené odoláva vonkajším podmienkam a udržuje si svoje stále rozmery. Vyznačujú sa veľmi nízkou hmotnosťou, takže ich montáž je rýchla a jednoduchá.

Štandardne sú v ponuke jednokrídlové a dvojkrídlové dvere, s plnou nečlenenou výplňou zo skla alebo plastu. Krídlo dverí sa vypĺňa bezpečnostným sklom. Dostupné sú aj dvere s technologicky možným rozčlenením krídla a kombináciou výplní.

Plastové dvere sa môžu čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami, ale treba sa vyhýbať abrazívnym materiálom a organickým rozpúšťadlám. Dvere sú natoľko tvrdé, že odolávajú poškrabaniu a vykazujú necitlivosť voči pôsobeniu prachu a špiny. Farba dverí odoláva času a nestráca svoju farebnosť po celú dobu životnosti. Materiály z ktorých sú dvere vyrobené sa dajú 100% recyklovať.

Kovanie a zasklievanie plastových dverí závisí od Vašich požiadaviek. Napríklad päťbodové uzamykanie dokáže plne zabezpečiť Váš domov. Dostupné sú sklá rôznej tepelnej či izolačnej schopnosti a rôznych charakteristických vlastností(ornamentové sklo, bezpečnostné, protislnečné, protihlukové alebo s medzisklennou mriežkou).
Partneri: