EUROOKNÁ

Firma - Langer - sa zaoberá výrobou okien od svojho vzniku r.1990. Za uplynulých 17 rokov sme nazbierali nepreberné množstvo skúseností, ktoré uplatňujeme vo výrobe kvalitných okien. Pri výrobe okien používame najnovšie technológie ktoré sú bezpodmienečne nutné k dosiahnutí špičkovej kvality okien na Európskej úrovni.

Pre pohodlný a bezchybný kontakt so zákazníkom Vám sú k dispozícii naši odborní technici, ktorí Vám ponúknu odborné poradenstvo, zameranie okien a necenenie cenovej ponuky. Tieto služby sú nazávazné a v prípade Vašej závaznej objednávky aj bezplatné.
V prípade Vašej požiadavky Vám radi vypracujeme CP podľa Vami zaslanými rozmermi a v prípade ak by Vám vyhovovala tak náš technik príde na zameranie bezplatne.

Otvorové výplne v prevedení EURO 68/78.

Drevo je historicky overený materiál, ktorému dnešné technológie prinášajú najširšie uplatnenie, dokonalý vzhľad, úsporu tepla, jednoduchú údržbu a dlhodobou životnosťou.

Okná a dvere sú vyrábané s nadstavovaných a fixných lepených hranolov v prevedení:
- smrek, dub, borovica, meranti.

Výrobky sú vyrábané s modernou technológiou s rádiusom na hranách R 10 . Takto veľký rádius je veľmi pracný na dokonalé vybrúsenie pri výrobe, ale konečný efekt je perfektný. Okno vyzerá veľmi masívne a výrazne sa ne výrobku eliminuje najnáchylnejšie miesto pre bežné porušenie lazúry. Izolačnéý ditherm -dvojsklo je uložené v hl´bke 23 mm, čo splňuje najnovšie Európsku normu pre výrobu okien a dverí.

EURO IV 68

Kvalita za rozumnú cenu.

EURO IV 68  je najpoužívanejším oknom v nových i rekonštruovaných stavbách.
Svojmi izolačnými vlastnosťami vyhovuje  európskym normám pre výrobu okien a dverí.
Výrobky sú zasklievané izolačným dvojsklom Planibel TOP N s prestupom U= 1,1W/m2K  s plastovým rámčekom TGI a plnené argónom.

Atypické sklá:

V našej ponuke dodávame sklo:
- ornamentovými , zvukovo - izolačné , UV izolačnými, protivlámaňovými sklami
Mriežky:

V našej ponuke máme veľký výber medziskelných mriežok v rôznych šírkach 8-18-26-45mm. Tieto mriežky sú vyrobené v odtieňov RAL, zlatá, svetlý dub, tmavý bronz, imitácia dreva a biele.
Ďalej ponúkame lepené drevené priečky na skle s duplexom v rôznych šírkach.

Povrchová úprava:

Základná impregnácia je prevedená namáčaným celých krídiel a rámov do mikro-molekulárneho napúšťadla. ktoré chráni celé okno pred plesňami, zmodraním a drevokazného hmyzu.
Po niekoľko opakovanom prebrúsení povrchu rámov aplikujeme vysokotlakovou metódou dvomi  nástriky silnovrstvej lazúry  v rôznych farbách a odtieňov. Používame lazúry značiek Sokrates a Remmers, na prianie zákazníka vieme použiť aj inú značku lazúry. Táto povrchová úprava okien a dverí zabezpečuje dokonalú ochranu drevených častí pred poveternostnými vplyvmi a umožňuje infiltráciu pár pi zvýšenej vlhkosti.

Kovanie , okapnice:
 Používame celoobvodové kovanie MACO MULTI TREND.
Toto kovanie umožnuje bezproblémové ovládanie okna , vyklápanie a používanie mikroventilácie. Ďalej používame dvojkomorové vysokoelestické tesnenie po celom obvode okna. Okapnice používame z materiálu AL s prerušeným tepelným mostom vo farebných odtienov  biela, svetlý a tmavý bronz.

Doplnky

Na výber ponúkame:

- žalúzie v širokej škále farieb
- sieťky proti hmyzu
- rolety vonkajšie a vnútorné

EURO IV 78

Okno pre náročných.

Okná a dvere vyrobené z profilu IV 78 s izolačným trojsklom U=0,7 a prestupom okna U= 1,14 W/M2K sa radí s špičkovým výrobkom v našom stavebníctve. Tieto výrobky vyrábané modernou technólogiou splňujú najprísnejšie normy a kritériá platné pre výrobu výplne otvorov. Profil IV 78 umožnuje možnosť zasklenia skla/ Heat mirror  s prestupom skla U= 0,58 a zníženou hlukovou prepustnosťou až 42 db, prípadne skla so zvýšenou bezpečnosťou.

Firma TER co , Holíč, Kátovská 33 zastupuje firmu Langer pre SR.

Partneri: