Strešné výlezy

Strešné výlezy slúžia ako výstupy na strechu, keď chcete vykonať technickú údržbu komína, strešného plášťa alebo antény a súčasne na presvetlenie interiérov. Mali by vzbudzovať jednotu so strechou a nepôsobiť akoby na nej bola diera. Je dôležité, aby vytvorili harmóniu s klampiarskym detailom i strešným plášťom. Vyberte si osvedčeného výrobcu strešných výlezov – spoločnosť FAKRO.

Strešný výlez FAKRO WLI


výlezy - FAKRO wli Strešný výlez WS výklopnej konštrukcie umožňuje bezpečný výstup na strechu za účelom vykonávania údržby a servisných prác. Vypuklý poklop z polykarbonátu sa otvára smerom nahor pod uhlom 180°. Zaručuje ľahký výstup na strechu a zároveň efektívne presvetľuje podkrovný priestor. Materiál poklopu sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti pôsobeniu atmosferických vplyvov. Kovový uzáver na spodnej časti výlezu umožňuje plné otvorenie poklopu alebo dvojpolohové pootvorenie s blokádou umožňujúcou prevetrávanie priestorov. Vzhľadom k nízkym izolačným vlastnostiam je tento strešný výlez určený len pre nevykurované priestory.

Charakteristika: rám výlezu je vyrobený z vákuovo impregnovaného borovicového dreva, ošetreného vrstvou laku spodný uzáver umožňuje zaistenie poklopu v troch polohách s možnosťou prevetrávania, výlez môže byť montovaný do striech zo sklonom od 15°do 55°, montáž výlezu na strešné laty je ľahká a umožňuje dodatočný posuv rámu do ideálnej polohy, k výlezu je štandardne priložená montážna sada pre urýchlenie a zjednodušenie práce. 
Partneri: