akcia

Zabezpečíme dovoz do celej SR a ČR!

Zabezpečíme dovoz vrámci SR a ČR

Kontakt

Vzorková predajňa:
Kátovská 33
908-51 Holíč

obchod:    0907 724 254
0948 724 254
technické
poradenstvo:   
0905 354 009

e-mail: ter-co@ter-co.sk

ÚVODNÁ STRÁNKA

strešné okná okná strešné výlezy strešné fólie škridla vchodové dvere doplnky skladacie schody

Strešné okná

Využite vaše podkrovné priestory naplno a užívajte si svetelnú pohodu a neprekonateľný výhľad. Vyberte si z riešení strešných okien FAKRO a Langer a získajte zdravé a funkčné bývanie. Úspora energií, dlhá životnosť a komfort ovládania sú len zlomok toho, čo Vám môžeme ponúknuť.

Okná

Otvorte s nami okná do sveta. Využite výhodné a kvalitné produkty od dodávateľov Langer a Fa Termofix Beladice. Poskytujeme Vám stručného sprievodcu drevenými a plastovým oknami, ktorý Vám pomôže pri rozhodovaní, ktoré okenné riešenie je pre Váš domov najvýhodnejšie a najvhodnejšie.

Strešné výlezy

Využívanie podkrovných priestorov Vás stavia pred problém, ako vyriešiť prístup na strechu? Čo keď budete potrebovať vyčistiť komín, napraviť strešnú krytinu alebo správne nastaviť televíznu anténu? Využite možnosti, ktoré Vám ponúkajú strešné výlezy Fakro a riešenie je na svete!

Strešné fólie

Strešná krytina nedokáže chrániť Vašu strechu pred všetkými nepriaznivými vplyvmi okolia. Chráňte Vašu strechu a stavbu namontovaním strešných fólií, ktoré nielenže ochránia izoláciu Vašej strechy, ale aj predĺžia životnosť Vašej strešnej krytiny a dokonale zabezpečia pohodu vo Vašom domove.

Škridla

Strešná krytina je korunou krásy Vašej stavby. Prostredníctvom betónových škridiel Euronit Vám pomôžeme spojiť tradíciu, harmóniu farieb, ladnosť a eleganciu krytinových riešení s estetickými a praktickými potrebami Vášho projektu.

Vchodové dvere

Výber správnych dverí do Vášho kráľovstva je zodpovedným rozhodnutím. Pomôžeme Vám odpovedať na otázku, ktoré dvere si máte vybrať. Ponúkame Vám dvere dodávané spoločnosťami Fakro a Fa Termofix Beladice, ktoré budú strážiť bezpečnosť Vášho domova dlhé roky.

Doplnky

Doplnky produktov Fakro a Langer Vám umožnia využívať komfort podkrovných interiérov naplno. Pre náročných ponúkame rolety, žalúzie a markízy na diaľkové ovládanie. Ak je Vaším jediným problémom hmyz migrujúci za svetlom sú tu pre Vás ochranné sieťky.

Skladacie schody

Stavba schodiska k nevyužívaným podkrovným priestorom je zbytočná a nákladná investícia. Jednoduchšie riešenie ponúkajú oceľové skladacie schody. Nemusíte sa báť, že Vám zo stropu bude trčať protipožiarne schodisko. Skladacie schody majú konštrukciu s estetickým vzhľadom, takže sa stanú prirodzenou súčasťou Vašej domácnosti.


Partneri: